"LOODUD HINGEGA, LOODUD SINULE!"

Alates väga ammustest aegadest on naised armastanud ehtida end väga erinevate aksessuaaridega, mis lisaks nende välimusele ja riietusele vürtsi. Mis oleks selleks parem, kui mõni põnev ehe. Valge Kassi Majast leiad just selliseid ehteid, mis sobivad Sinu erineva riietusega, olgu siis kaunistama halli argipäeva või midagi naiselikku piduliku sündmuse jaoks.

Igal ehtel on valmimise lugu, oma nimi, mille on ehe saanud juba loomise käigus, olles seotud mõne kauni paiga-, hetke- või hoopis loomaga. Inspiratsiooniks võib olla ka vana pööning, hetked ajaloolises mõisas, kohtumine või hoopis unenägu.

Kõige enam on meie loomingus kõrvarõngaid. Miks? On ju kõrvarõngas just see ehe, mida vahetavad naised kõige sagedamini, sobitades neid siis kas riietuse värvi või stiiliga. Need on ehted, mis püüavad kõige enam pilku, olles vaataja silmade kõrgusel. Vahel romentilised, vahel ajaloolised, vahel aga koguni hoopis vallatud ja krutskeid täis.  Iga ehe on omanäoline, olles osake loojast, kuid suunatud ometi kandjale. Seepärast kõlab ka meie tunnuslause: "LOODUD HINGEGA, LOODUD SINULE!"