Armsad sõbrad! Suur rõõm on teile teatada, et uksed avab Kassikohvik Nurri. Rõõmsad kiisupoisid ja -tüdrukud uudistavad seal juba ringi, piiluvad aknast möödujaid ja vaatavad uudistavalt otsa nii mõnelegi akna taga peatujale. 

Kohviku päike - Helen avab ukse ja peagi saan sisse ka sisemisest uksest, mis tundub olevat omaette süsteem. Vastu võtab valgusküllane ruum ja mitmed säravad silmapaarid.

Elu käib kõikjal- akna peal "diivanitel", lae all "rõdul" ja salakäigu juures. Lumivalge, uhke kasukaga tegelane lesib aknalaual ja naudib paisid. Apelsini-karamelli karva vöödiline istub ootavalt salakäigu ees ja uudistab oma kollakasroheliste silmadega sissetulijat. Seevastu hallivöödiline triibik asub aktiivselt asja uurima- kes tuli ja miks tuli.

Seekord jään vaid hetkeks, annan koti ehetega üle ja lahkun. Ikka selleks, et uuesti tulla. Kutsun Sindki. Nautima õdusat kohvikut ja karvaste sõprade seltskonda. Ja rõõmuga teatan, et Nurri on nüüd koht, kust kassisõbrad Valge Kassi Maja kiisuehteid osta saavad.

Kassikohvik Nurri asub Tallinnas, Tartu mnt. 24. Oled peagi oodatud!

Broneerida saad kodulehel www.nurri.ee